درباره دانشگاه | نشانی دانشگاه | ریاست دانشگاه
پنجشنبه 16 مرداد 1399 - Thursday, August 06, 2020
خبر خوان دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل
اندازه قلم : Decrease font Reset font Enlarge font
Skip Navigation Linksخانه >> اخبار دانشگاه >> مشاهده کامل اخبار
پیام رییس دانشگاه و مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری به مناسبت حماسه 9 دی
به گزارش روابط عمومی، دکتر جواد واثقی امیری رییس دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل و حجت الاسلام و المسلمین حسینی مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه به مناسبت گرامیداشت حماسه 9 دی پیام مشترکی صادر نمودند که متن آن به شرح ذیل می باشد:
بسمه تعالی
«در آن حادثه بی نظیر (9 دی 1388) هیچ کس دست اندرکار نبود و قدرت فکری که شاکله اصلی نظام اسلامی است، مردم را به خیابان ها کشاند و آن حادثه بی نظیر پدید آمد.» از بیانات مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) 95/10/7
نهم دی، روز غلبه جنود الهی بر جنود شیطان و خروش ملت ایران در دفاع از آل الله در برابر اهانت ها و حرمت شکنی های عده ای غافل و یا مزدور وابسته به اجانب نسبت به مقدسات در روز عاشورای حسینی و آری گفتن به نظام اسلامی و بیعت مجدد مردم با آرمان های والای حضرت امام خمینی (ره) و رهبر فرزانه انقلاب اسلامی است. در این روز مردم ایران نشان دادند دشمنان خود و انقلاب را به خوبی می شناسند و هرگز، نه راه را گم می کنند و نه دست از راهبر واقعی که همانا ولایت فقیه است، بر می دارند.
ملت حسینی ایران پس از آن که احساس کردند به باورها و ارزش های دینی و اعتقادی آن ها توهین شده است و بیگانگان با دست آویز قرار دادن بهانه ها خیال دخالت در حوزه های سیاسی، اخلاقی، و اعتقادی آنان را دارند، با بصیرتی مثال زدنی توأم با شور و شعور به حرکت در آمدند و با حضور و اجتماعشان به اجانب، سران فتنه و معترضین پاسخ درخور و دندان شکنی دادند و یادآوری این حماسه در واقع پاسداشت عزت ملی، بیداری و دشمن شناسی ملت، احساس مسئولیت در قبال انقلاب اسلامی و ثمره توکل به خداست که تنها در سایه ولایت و هدایت هوشمندانه رهبر معظم انقلاب اسلامی قابل تصور و تحقق بوده است.
نهم دی ماه 88 نشان داد که پیوند امام و امت که استقلال، عظمت، وحدت و ده ها موهبت دیگر را به دنبال داشته است، پدیده ای مستحکم و شجره ای تناور است که در مواجهه با طوفان دشمنی ها در مسیر حرکت و پیشرفت انقلاب اسلامی، سرافراز و بالنده ایستاده است و رو به سوی آسمان دارد.
و اینک در آستانه سالروز حماسه نهم دی، روز بصیرت و ولایت، ضمن بزرگداشت این حماسه، تداوم جهاد در عرصه های علمی، فرهنگی، سیاسی، اقتصادی، اجتماعی و وفاق و همبستگی بیشتر را رمز تفوق بر مشکلات و هموار کردن مسیر پیشرفت و اعتلای نظام و ملت دانسته و همچون گذشته ضمن ابراز وفاداری به آرمان های انقلاب اسلامی از خداوند متعال مسئلت داریم که رهبر معظم انقلاب اسلامی و ملت شهید پرور و قهرمان ایران اسلامی را بیش از پیش برخوردار از عنایت الهی و توجهات خاصه حضرت بقیه ا... الاعظم (ارواحنا فداء) قرار دهد و انقلاب اسلامی را در تلاطم توطئه های بدخواهان به ساحل امن و نجات برساند.


تاریخ ارسال : 14:0:41 1395/10/8 اشتراک گذاری:  Cloob   Buzz   digg   newsvine   furl   Google   Yahoo!   smarking   segnalo


Shortcut keys: Prev=Right , Next=Left
[ چاپ خبرنسخه ی چاپی]       [ ارسال به دوستانارسال به دوستان]