دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل
۱۴۰۰ سه شنبه ۲۸ دي
از سربازان امريه دانشگاه صنعتي نوشيرواني بابل تقدير شد
از سربازان امريه دانشگاه صنعتي نوشيرواني بابل تقدير شد
از سربازان امريه دانشگاه صنعتي نوشيرواني بابل تقدير شد

به گزارش روابط عمومي، مراسم تقدير از سربازان امريه دانشگاه صنعتي نوشيرواني بابل با حضور دكتر جواد واثقي اميري رييس دانشگاه، مسئول نهاد نمايندگي مقام معظم رهبري، معاونين پژوهش و فناوري و اداري مالي و جمعي از مديران برگزار گرديد.

دكتر جواد واثقي اميري رييس دانشگاه صنعتي نوشيرواني بابل در اين مراسم با عرض تسليت اربعين حسيني و گراميداشت هفته دفاع مقدس گفت: ارزيابي رشادت ها، دليري ها و ايثارگري هاي جوانان غيور ايران در اين دوران بسيار مهم است؛ اينكه چنين تهاجمي شكل بگيرد با همه تجهيزات و اما وجبي از خاك كشور به يغما نرود، اگر به درستي تحليل و بررسي شود، مؤلفه ها به درستي شناسايي شود، مي تواند الگوي خوبي براي ارتقا و اعتلاي كشور در بخش هاي مختلف باشد.

رييس دانشگاه صنعتي نوشيرواني بابل گفت: اينكه يكي از برنامه هاي دانشگاه در هفته دفاع مقدس، به تقدير از سربازان امريه اختصاص يافت بسيار شايسته و ارزشمند است. سرباز يك كلمه مقدس با مأموريت بسيار مقدس است و به نظرم همه كساني كه در جبهه مقدم توسعه كشور فعالند، سربازان اين نظامند.

وي افزود: جذب سربازان امريه، بر اساس نياز دانشگاه در بخش هاي مختلف و با توجه به توانمندي هاي افراد كه در كارگروه ها تشخيص داده مي شود، صورت مي پذيرد و تا كنون تجربيات و رضايتمندي خوبي حاصل شد كه باعث گرديد تا انتظارات ما بالاتر برود.

دكتر واثقي اميري گفت: قدرداني از فعاليت هاي شما، وظيفه ماست و شما عزيزان هم بايد خداي متعال را شاكر باشيد كه چنين فضا و فرصتي نصيب شما شده است و انجام امور با حداكثر توانمندي و به بهترين وجه، بهترين روش شكرگذاري است كه نتايج آن هم نصيب شما و هم دانشگاه خواهد شد.

در ادامه حجت الاسلام و المسلمين دكتر حسيني مسئول نهاد نمايندگي مقام معظم رهبري دانشگاه با عرض تعزيت اربعين حسيني و گراميداشت هفته دفاع مقدس و همچنين با عرض تسليت ارتحال علامه آيت ا... حسن زاده آملي گفت: جاي بسي خوشحالي است كه مسئولين دانشگاه از عملكرد شما عزيزان بسيار راضي هستند و انصافا جاي شكرگزاري است كه خداوند متعال به شما اين توفيق را ارزاني داشت كه باز به موطن خود برگرديد، بنابراين برنامه ريزي دقيق و منظم داشته باشيد، در كنار فعاليت هاي خود، از پتانسيل بالاي اساتيد دانشگاه بهره بگيريد و كسب علم و دانش كنيد.

گفتني است در پايان اين مراسم از سربازان امريه دانشگاه؛ آقايان سيد حسين حسينيان، اميررضا گران ملك، مهندس شامخي، مهندس رودگري، دكتر مهدوي مهندس ملا محمدي و مهندس حيدري تقدير به عمل آمد.
تاریخ:
07:54 - 1400/07/05
تعداد بازدید:
349
منبع:
این خبر را به اشتراک بگذارید

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
اطلاعات تماس
نشانی: مازندران، بابل، خیابان شریعتی، دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل
پست الکترونیکی: pr@nit.ac.ir
تلفن: ۴-۰۱۱۳۲۳۳۲۰۷۱ مرکز تلفن دانشگاه
دورنگار: ۰۱۱۳۲۳۳۴۲۰۱
کد پستی: 73113-47148
صندوق پستی: 484


کلیه حقوق این پایگاه متعلق به دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل میباشد.
Powered by DorsaPortal