دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل
۱۴۰۰ سه شنبه ۲۸ دي
نشست اعضاي شوراي صنفي كارمندان با رييس دانشگاه
نشست اعضاي شوراي صنفي كارمندان با رييس دانشگاه
نشست اعضاي شوراي صنفي كارمندان با رييس دانشگاه
به گزارش روابط عمومي، جلسه شوراي صنفي كارمندان با دكتر جواد واثقي اميري رييس دانشگاه صنعتي نوشيرواني بابل برگزار گرديد.
در ابتداي جلسه مهندس مجيد طاهرنژاد دبير شوراي صنفي كارمندان ضمن تشكر از رياست دانشگاه و قدرداني از حضور اعضاء و اعتماد كارمندان به ارائه گزارشي از عملكرد شورا و روند برگزاري چهارمين دوره انتخابات شوراي صنفي پرداخت و گفت: خواست خداوند، حمايت همه جانبه رياست دانشگاه و حسن اعتماد كارمندان سبب شد تا اين شورا در سه دوره به فعاليت هاي صنفي خود ادامه دهد و سعي كرديم تا همواره به مسايل و مشكلاتي بپردازيم كه جنبه عمومي و صنفي داشته باشد و هم انتظارات مسئولين را به كارمندان انتقال دهيم.
مهندس طاهرنژاد  افزود: برقراري ارتباط مؤثر و تنگاتنگ با كارمندان و مسئولين و مشورت با جمع و بهره مندي از خرد جمعي و توكل به خدا و حس مسئوليت پذيري از جمله شاخصه هاي اين شوراست.
وي با قدرداني از اعضاي پيشين اين شورا، از همه كساني كه اعلام كانديداتوري در چهارمين دوره انتخابات شورا نمودند تشكر نمود.
در ادامه دكتر جواد واثقي اميري رييس دانشگاه صنعتي نوشيرواني بابل هم با قدرداني از اعضاي شورا كه پذيراي مسئوليت شدند گفت: يكي از سياست هاي دانشگاه اين است كه آن چه را كه مي تواند در چارچوب قانون و مقررات و توانمندي ها براي مجموعه همكاران انجام دهد، دريغ ننمايد.
دكتر واثقي اميري ضمن بيان اين كه شوراي صنفي كارمندان از نظر دانشگاه معتبر است افزود: اين شورا مي تواند ظرفيت سازي كند و هم بر اساس ظرفيت ها و منابع موجود و ماموريت هاي دانشگاه، مسايل صنفي كارمندان را پيگيري نمايد.
رييس دانشگاه صنعتي نوشيرواني بابل گفت: معتقديم كه شوراي صنفي مي تواند باعث ارتقاي دانشگاه، ايجاد آرامش در بين كارمندان، اغناي مديران شود،  در جاهايي كه چالش وجود دارد، همواره بايد سعي شود تا با گفتمان و تبادل نظر ايجاد تعامل كنيم و اين شورا نبايد يك طرفه عمل كند، بلكه بايد حلقه ارتباطي بين كارمندان و مسئولين باشد،  و بر مسايل، قوانين و مقررات اشراف كامل داشته باشد و در راستاي احقاق حقوق كارمندان همكاري نمايد.
در ادامه اعضاي شورا  در زمينه موضوعاتي از قبيل بيمه تكميلي درمان كاركنان، موضوع همسانسازي، امور رفاهي كارمندان، در نظر گرفتن اتاقي براي كانون بازنشستگان و ...به ارائه نظراتشان پرداختند.

گالري تصاوير خبر
تاریخ:
10:03 - 1400/07/17
تعداد بازدید:
156
منبع:
این خبر را به اشتراک بگذارید

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
اطلاعات تماس
نشانی: مازندران، بابل، خیابان شریعتی، دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل
پست الکترونیکی: pr@nit.ac.ir
تلفن: ۴-۰۱۱۳۲۳۳۲۰۷۱ مرکز تلفن دانشگاه
دورنگار: ۰۱۱۳۲۳۳۴۲۰۱
کد پستی: 73113-47148
صندوق پستی: 484


کلیه حقوق این پایگاه متعلق به دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل میباشد.
Powered by DorsaPortal