دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل
۱۴۰۰ سه شنبه ۲۸ دي
مدير تربيت بدني دانشگاه به عنوان رييس هيات ورزش هاي دانشگاهي انتخاب شد
مدير تربيت بدني دانشگاه به عنوان رييس هيات ورزش هاي دانشگاهي انتخاب شد
مدير تربيت بدني دانشگاه به عنوان رييس هيات ورزش هاي دانشگاهي انتخاب شد
به گزارش روابط عمومي، مراسم معارفه علي منعمي مدير تربيت بدني دانشگاه صنعتي نوشيرواني بابل به عنوان رييس هيات ورزش هاي دانشگاهي به ميزباني دانشگاه و با حضور دكتر جواد واثقي اميري، ليلا عرب رييس اداره ورزش و جوانان شهرستان بابل و جمعي از مسئولين ورزش استان و مديران تربيت بدني دانشگاه هاي شهرستان بابل برگزار شد.
دكتر جواد واثقي اميري رييس دانشگاه صنعتي نوشيرواني بابل در اين مراسم با عرض خيرمقدم به مهمانان و تبريك موفقيت ها و افتخارآفريني هاي كشتي گيران قهرمان ايران در مسابقات جهاني گفت: درخشش ورزشكاران مازندراني در اين دوره از مسابقات چشمگير بود كه قطعا اين دستاوردها مرهون همت و پشتكار ورزشكاران و مديريت و همفكري مسئولين ورزش استان است.
وي افزود: دانشگاه صنعتي نوشيرواني بابل در همه حوزه ها داراي پتانسيل عظيم است و اين پتانسيل ها در ارزيابي ها خودشان را نشان مي دهند؛ به طوري كه  در نظام هاي رتبه بندي بين المللي كه دانشگاه ها را بر اساس شاخص هاي مختلفي از جمله آموزشي، پژوهشي، فرهنگي، ارتباط با صنعت، سطح دانشجويان، فعاليت هاي پژوهشي با استناد و با كيفيت و ...مورد ارزيابي قرار مي دهند، دانشگاه صنعتي نوشيرواني بابل توانسته در چندين سال اخير رتبه نخست را در بين دانشگاه هاي كشور به خود اختصاص دهد كه اين درخشش عظيم را مرهون تلاش همه اعضاي مجموعه و هماهنگي هايي است كه موجب هم افزايي مجموعه مي شود.
دكتر واثقي اميري همچنين با اشاره به اهميت و جايگاه ورزش در ارتقاي سطح سلامت جسمي و رواني انسان ها گفت: آقاي منعمي اميري مدير تربيت بدني دانشگاه فردي با توانمندي بالاست كه در مجموعه اي با پتانسيل قوي فعاليت مي كند؛ مخاطب و ورزشكاران مجموعه عموما دانشجوياني از سنين 18 الي حدود 27 سال كه در اوج جواني، سرشار از انرژي و استعداد  و با تحصيلات عاليه هستند، هم انتخاب مسئول بسيار مهم و هم مسئوليت بسيار سنگين است و مدير تربيت بدني بايد داراي دانش، تجربه، كاركرد خوب و برنامه ريز دقيق باشد و مساعدت لازم را با اركان ديگر براي هم افزايي نيروها و ارتباط تنگاتنگ با مسئولين براي توسعه ورزشي دانشگاه داشته باشد.
دكتر واثقي اميري گفت: از مسئولين ورزش استان مي خواهيم كه دانشگاه را در توسعه فضاي ورزشي و  امكانات سخت افزاري ورزشي ياري نمايند و خودشان هم از اين توسعه بهره ببرند.
در ادامه ليلا عرب رييس اداره ورزش و جوانان شهرستان بابل با قدرداني از ميزباني دانشگاه گفت: همه مسئولين ورزشي متفق القول در انتخاب آقاي علي منعمي به عنوان رييس هيات ورزش هاي دانشگاهي بودند و ايشان نيز فردي پرتلاش و با همت بالاست كه رييس هيات انجمن هاي ورزشي ما بود و 20 كميته تحت مجموعه خود داشت و مديريت خوبي داشتند و برايشان در سمت جديد آرزوي توفيق روزافزون داريم.
سپس دكتر ذبيحي رييس هيات ورزشي دانشگاه هاي استان با قدرداني از ميزباني دانشگاه صنعتي نوشيرواني بابل گفت: همواره ورزش يك اصل است. امروز شاهد فقر حركتي در بين افراد هستيم كه بايد با برنامه ريزي هاي ورزشي اصلاح شود.
وي افزود ما زير نظر فدراسيون ملي ورزش هاي دانشگاهي هستيم و المپيادهاي استاني با اين هيات است و اميدواريم با پشتكار جوانان و تدوين برنامه راهبردي توسط مسئولين شاهد راهيابي تيم هايمان در ينيورسياد جهاني باشيم.
علي منعمي مدير تربيت بدني دانشگاه صنعتي نوشيرواني بابل نيز در اين مراسم اظهار داشت: اين مسئوليت را تكليف مي دانم و سعي مي كنم تا با همفكري همه همكاران و بهره مندي از خرد جمعي در راستاي پيشبرد اهداف ورزشي گام برداريم و ترويج نهضت داوطلبي، توجه به ورزش همگاني در كنار ورزش قهرماني، بهره گيري از دانش كارشناسان توانمند، انعقاد تفاهم نامه با ارگان هايي كه به توسعه ورزشي دانشگاه كمك مي كنند، نظام مند نمودن استعداديابي ها با توجه به اسناد بالادستي از جمله برنامه هاست.
در ادامه همچنين تعدادي از مسئولين ورزش استان به اظهار نظر پرداختند و مراسم با اعطاي حكم به آقاي علي منعمي به پايان رسيد.

گالري تصاوير خبر
تاریخ:
12:24 - 1400/07/18
تعداد بازدید:
1435
منبع:
این خبر را به اشتراک بگذارید

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
اطلاعات تماس
نشانی: مازندران، بابل، خیابان شریعتی، دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل
پست الکترونیکی: pr@nit.ac.ir
تلفن: ۴-۰۱۱۳۲۳۳۲۰۷۱ مرکز تلفن دانشگاه
دورنگار: ۰۱۱۳۲۳۳۴۲۰۱
کد پستی: 73113-47148
صندوق پستی: 484


کلیه حقوق این پایگاه متعلق به دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل میباشد.
Powered by DorsaPortal